Göğüs Büyütme Egzersizleri İşe Yarıyor Mu? Plates İle Meme Büyütme - İstanbul Meme Büyütme, Üsküdar Göğüs Büyütme - İstanbul Meme Büyütme, Üsküdar Göğüs Büyütme
Opr. Dr. Evren Helvacı - 0 (216) 688 8430

Göğüs Büyütme Egzersizleri İşe Yarıyor Mu? Plates İle Meme Büyütme

Meme büyütme egzersizleri göğüsleri büyütür mü, pilates ile göğüs büyür mü, spor yaparak memeler büyüyebilir mi öğrenmek için yazımıza bakınız.

Göğüs Büyütme Egzersizleri İşe Yarıyor Mu? Plates İle Meme Büyütme

Göğüs Büyütme Egzersizleri İşe Yarıyor Mu? Plates İle Meme Büyütme

Vücuda bir orantı kazandırmak, güzel bir form yakalamak farklı yöntemler ile mümkündür. Son yıllarda kadınlar belirlenen güzellik kalıplarına girebilmek için vücudu üzerinde çeşitli değişiklikler yapmaktadır. Fakat kişi, bunu bir kalıba girmek için değil, kendi istediği için yapmalıdır. Herkes güzel ve alımlı bir vücuda sahip olmak istemektedir. Bunun için hem doğal yöntemlerden hem de bazı ufak müdahalelerden faydalanabilmek mümkündür.

Pilatesin Faydaları

Kilo vermek, sıkılaşmak, vücudu dinç ve diri tutmak için düzenli olarak egzersiz yapmak şarttır. Kilo alıp verme sürecinde vücuttaki yağ- kas oranı sürekli değişmektedir. Bu değişimden en çok etkilenen bölge ise göğüs bölgesidir. Kas oranının azalıp yağ oranının artması durumunda deri sarkmaları gözlemlenebilmektedir. Bu sarkmaları toparlamanın bir yolu pilates yapmaktır. Pilates yaparken kullanılan ağrılıklar, direnç lastikleri vücuttaki kas oranının artmasını sağlayarak derinin de toparlanmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle kol ve göğüs kaslarını çalıştıran hareketlerin düzenli olarak tekrarlanması sonucunda verim alınabilmektedir. Fakat pilates nankör bir spordur. Pilates bırakıldığı durumda deri, hızla kendini bırakacak ve yeniden sarkmalar gözlenecektir. Bu nedenle düzenli ve belli aralıklarla pilatese devam edilmelidir.

Silikon Yöntemi

Pilates ile meme büyütme mümkündür fakat pilates yapmaya vakti olmayan ve hayatında sporu düzene oturtamayan bireyler için küçük estetik dokunuşlar ile dolgun ve diri göğüsler elde edilebilmektedir. Göğüs büyütme estetiğinde en çok kullanılan yöntem silikondur. Danışanı istediği boyutlarda ve şekilde silikon seçildikten sonra kesinin yapılacağı alana karar verilmelidir. Çünkü silikonun göğüs altına yerleştirilebilmesi için göğsün bir kısmından kesi yapılması gerekmektedir. Bu kesi, genellikle göğüs altındaki kıvrımdan ya da göğüs ucundan yapılmaktadır. İşlem sonrasında kesi yapılan bölgeye dikiş atılmaktadır. Bu operasyon 1-3 saat sürmektedir ve danışan ertesi gün hayatına normal şekilde devam edebilmektedir.

Dolgu Enjeksiyon Yöntemi

Göğüs büyütme egzersizleri işe yarıyor mu sorusunun cevabı elbette ki evettir fakat yeterli değildir. Düzgün, sağlıklı ve diri göğüsler elde edebilmek için dolgu enjeksiyon da sıklıkla tercih edilen yöntemler arasındadır. İnce uçlu bir iğne ile göğse girilerek dolgu malzemesinin enjekte edilmesi şeklinde uygulanmaktadır. Bu işlem dakikalar içerisinde tamamlanmaktadır ve danışan hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir. Bu işlem acısız ve ağrısızdır, işlem sonucunda göğüste hiçbir iz kalmamaktadır. Danışanın göğüs durumu, sağlık tetkiklerinin sonucu, hayatının akışı tüm bu yöntemlerin karar verilmesinde oldukça önemlidir. Bu yöntemlerin etkisi kişiden kişiye göre değişmektedir. Birey, kendisine en uygun tedavi yöntemini öğrenebilmek için Op. Dr. Evren Helvacı ile iletişime geçmelidir. Tüm soru işaretleri görüşme esnasında giderilerek danışana en sağlıklı yöntem uygulanacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Randevu Al